ЧИ МОЖЛИВИЙ ДОПУСК ДО РОБОТИ ПРАЦІВНИКА БЕЗ ІНСТРУКТАЖУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ЧИ МОЖЛИВИЙ ДОПУСК ДО РОБОТИ ПРАЦІВНИКА БЕЗ ІНСТРУКТАЖУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Автор: admin
27-11-2018, 10:03

Норми Закону "Про хорону праці" та Типового положення не дозволяють допустити новоприйнятого працівника до виконання робіт без проведення вступного та первинного інструктажів з охорони праці.

Відповідно до вимог ст. 18 Закону "Про охорону праці" та Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, працівники під час прийняття на роботу та періодично мають проходити на підприємстві інструктажі з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також з правил поведінки та дій при виникненні аварійних ситуацій, пожеж і стихійних лих.

Вступний інструктаж проводиться з усіма працівниками, які приймаються на постійну або тимчасову роботу, незалежно від освіти, стажу роботи та посади.

Своєю чергою, первинний інструктаж проводиться до початку роботи безпосередньо на робочому місці з новоприйнятим (постійно чи тимчасово) на підприємство працівником або до фізичної особи, яка використовує найману працю.

Враховуючи зазначене, норми Закону та Типового положення не дозволяють допустити новоприйнятого працівника до виконання робіт без проведення вступного та первинного інструктажів з охорони праці.
Коментар: 1

Оголошення




Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посилання























Статистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона



Rambler's Top100
Архів
Грудень 2018 (6)
Листопад 2018 (15)
Жовтень 2018 (8)
Вересень 2018 (14)
Серпень 2018 (5)
Липень 2018 (2)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"