ЧЕРГОВЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ОБЛАСТІ ПІДПАЛО ПІД ЗАБОРОНІ САНКЦІЇ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ЧЕРГОВЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ОБЛАСТІ ПІДПАЛО ПІД ЗАБОРОНІ САНКЦІЇ

Автор: admin
14-12-2017, 10:23
Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Хмельницькій області щодо заборони виконання електрозварювальних робіт та використання електрозварювального інструменту одним із лісогосподарських підприємств області.

Зокрема, фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці було проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових  актів з охорони праці і промислової безпеки в лісовому господарстві.

У ході якої з’ясовано, що суб’єктом господарювання не отримано дозвіл в органах Держпраці на виконання робіт підвищеної небезпеки (електрозварювальні роботи). На підприємстві не проведено періодичну перевірку електроінструменту. Проводи, підключені до зварювальних апаратів, розподільчих щитів – не захищені від механічних пошкоджень. Не проведено перевірку опору ізоляції зварювальних апаратів в установленому порядку. Роботи на естакаді виконувались з неогородженим перепадом висот без застосування запобіжних поясів працівниками.

Відповідачем не було надано суду доказів щодо усунення усіх виявлених порушень, зафіксованих в акті перевірки. Суд дійшов висновку, що залишається ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей, тому адміністративний позов підлягає задоволенню і негайному виконанню.

Примітно, що в поточному році це уже третє підприємство лісового господарства, де застосовувалися заходи реагування судом щодо виконання робіт та експлуатації обладнання у зв’язку з допущенням вимог безпеки, що створюють загрозу життю і здоров’ю працівників.  

Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Квітень 2020 (3)
Березень 2020 (3)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"