ТИЖДЕНЬ ПРАВА: ПРО ПРАВА НЕПОВНОЛІТНІХ ПРАЦІВНИКІВ ДІЗНАЛИСЯ СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ІНСТИТУТУ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ТИЖДЕНЬ ПРАВА: ПРО ПРАВА НЕПОВНОЛІТНІХ ПРАЦІВНИКІВ ДІЗНАЛИСЯ СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Автор: admin
12-12-2019, 15:42
В рамках проведення Всеукраїнського тижня права для студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту за спеціальністю «Облік і оподаткування» фахівцями ДП "Подільський ЕТЦ" прочитано лекції на тематику трудового законодавства. 

Зосереджено увагу студентів на трудових правовідносинах осіб, які не досягли вісімнадцяти років. Зокрема, такі працівники прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України. Зазначено, що заробітна плата працівникам молодше вісімнадцяти років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи. Вказано на забороні застосовувати працю неповнолітніх у нічний час, наднормово, у вихідні та святкові дні.

Окрім того, трудові відносини між підприємством і студентом починаються з укладення трудового договору. Це може бути як строковий (наприклад, на період канікул, на сезонну або тимчасову роботу),так і безстроковий трудовий договір. Форма трудового договору із студентом старше 18 років може бути як письмова, так і усна. Однак, якщо на роботу приймається неповнолітня особа, тоді трудовий договір укладається виключно в письмовій формі.
Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (2)
Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (4)
Серпень 2019 (2)
Червень 2019 (4)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"