ПЕРЕВІРЕНО ЗНАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ПЕРЕВІРЕНО ЗНАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Автор: admin
27-05-2019, 10:00

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці – один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

Комісія з перевірки знань з питань охорони праці Управління Держпраці у Хмельницькій області на чолі з начальником Управління Держпраці Олексієм Глушаковим перевірила знання з охорони праці підприємців, посадових осіб і спеціалістів підприємств, організацій.

Навчання проходило на базі Регіонального навчально-методичного центру державного підприємства «Подільський експертно-технічний центр Держпраці». 50 годинна програма курсу стосувалась основних положень Законів України «Про охорону праці», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», законодавства про працю, Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Слухачі ознайомилися з організацією роботи з охорони праці, як надавати першу домедичну допомогу потерпілим, про гігієну праці та виробничу санітарію, з профілактичними заходами та ліквідацією наслідків аварій на виробництві. Прослухали лекції з безпечної експлуатації електроустановок споживачів, безпеки систем газопостачання, під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, безпечної експлуатації ліфтів, з додержання вимог безпеки на автомобільному транспорті, під час роботи з інструментом та пристроями тощо.

Під час перевірки знань додатковими запитаннями до слухачів курсу були питання, які стосувалися профілактики виробничого травматизму і нещасних випадків, практичним аспектам застосування нормативних документів з охороні праці і вимог безпеки.

Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Червень 2019 (4)
Травень 2019 (5)
Квітень 2019 (8)
Березень 2019 (6)
Лютий 2019 (5)
Січень 2019 (7)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"