ЧИ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКОНУВАТИ РОБОТИ В ДІЮЧИХ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКАХ З УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ УСТАТКУВАННЯ БЕЗ ОФОРМЛЕННЯ НАРЯД-ДОПУСКУ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ЧИ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКОНУВАТИ РОБОТИ В ДІЮЧИХ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКАХ З УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ УСТАТКУВАННЯ БЕЗ ОФОРМЛЕННЯ НАРЯД-ДОПУСКУ

Автор: admin
23-09-2019, 16:22
Під час онлайн-прийому до фахівців Державної служби України з питань праці звернулись із запитанням: «Чи дозволяється виконувати роботи в діючих електроустановках з усунення несправностей устаткування без оформлення наряд-допуску»?

Заступник директора департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Держпраці Олександр Ігнатов зазначив, що усі роботи, які проводяться в електроустановках, що не вимагають оформлення наряду, виконуються: за розпорядженнями осіб, уповноважених на це відповідно до пункту Правил, з попереднім оформленням у журналі обліку робіт за нарядами і розпорядженнями або в оперативному журналі; в порядку поточної експлуатації. Організаційними заходами, якими досягається безпека робіт в електроустановках, у тому числі, є затвердження переліку робіт, що виконуються за розпорядженнями і в порядку поточної експлуатації.

Також згідно з Правилами безпечної експлуатації електроустановок споживачів у виняткових випадках короткочасні роботи, що не терплять зволікань, з усунення несправностей устаткування, які можуть призвести до аварії, допускається виконувати без наряду – за розпорядженням із записом в оперативний журнал. В усіх випадках під час робіт мають виконуватися всі організаційно-технічні заходи, що убезпечують працівників під час робіт.
Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Жовтень 2019 (4)
Вересень 2019 (4)
Серпень 2019 (2)
Червень 2019 (4)
Травень 2019 (5)
Квітень 2019 (8)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"