ПОСАДОВІ ОСОБИ ПІДРОЗДІЛІВ ГУ ДСНС ПІДТВЕРДИЛИ ЗНАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ПОСАДОВІ ОСОБИ ПІДРОЗДІЛІВ ГУ ДСНС ПІДТВЕРДИЛИ ЗНАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Автор: admin
10-10-2019, 15:55
На базі Регіонального навчально-методичного центру державного підприємства «Подільський експертно-технічний центр Держпраці» відбулося навчання з питань охорони праці посадових осіб підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.
Комісія з перевірки знань з питань охорони праці, до складу якої увійшли представники Управління Держпраці у Хмельницькій області перевірила знання з охорони праці керівників, заступників, інженерів державних пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
40 годинний курс навчання стосувався законодавства з охорони праці, гігієни праці і виробничої санітарії, загальнообов’язкового державного соціального страхування, розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, відшкодування шкоди, заподіяної застрахованому ушкодженням його здоров'я, психології безпеки праці, організації роботи з охорони праці, надання першої допомоги потерпілим. Окремим модулем розглянуто вибухонебезпеку, вибухозахист та пожежну безпеку. Надано практичні рекомендації з управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій. Для посадових осіб ДПРЧ прочитано лекції з нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, зварювання металів, роботи з інструментом та пристроями, виконання робіт на висоті, на автомобільному транспорті, безпечної експлуатації електроустановок споживачів та систем газопостачання.
Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Листопад 2019 (1)
Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (4)
Серпень 2019 (2)
Червень 2019 (4)
Травень 2019 (5)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"