ЗВЕРНЕННЯ ПІДПРИЄМЦІВ СПІЛКИ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ЗВЕРНЕННЯ ПІДПРИЄМЦІВ СПІЛКИ

Автор: admin
18-03-2020, 16:21
Шановні Пані та Панове!
З 16 березня 2020 року на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проходить обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 687» (далі проект постанови). Дуже суха та незрозуміла інформація для офіційного сайту, тільки вузькі фахівці сфери охорони праці та промислової безпеки  зрозуміли про що йде мова.
Постанова Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 687 встановлює Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Дана постанова є єдиним документом, який дозволяє суб’єктам господарювання продовжити експлуатацію машин, механізмів, устатковання  підвищеної небезпеки у яких закінчився термін служби, а це складає 80 % основних засобів виробництва промислових підприємств України.
Сьогодні офіційний сайт Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України пропонує нам на обговорення проект постанови, який фактично є СМЕРТНИМ ВИРОКОМ ДЛЯ ЕКОНОМИКИ УКРАЇНИ з наступних причин:
Абзац четвертий пункту 2 проекту постанови визначає: «призначений термін служби устатковання --  календарна тривалість експлуатації, при досягненні якої експлуатацію устатковання належить припинити незалежно від його технічного стану».
Пункт 22 проекту постанови пропонує: «У разі досягнення призначеного терміну служби, встановленого виробником в технічній документації, роботодавець припиняє подальшу експлуатацію устатковання з подальшим його виведенням з експлуатації або відновленням продукції».
Абзац чотирнадцятий пункту 2 проекту постанови встановлює: «Термін «відновлення продукції» вживається у значенні, наведеному у Законі України «Про загальну безпечність нехарчової продукції», а саме: «відновлення продукції - надання продукції, що була у вжитку, властивостей нової з метою її повторного надання на ринку України».
Згідно з проектом постанови передбачається що ця постанова набирає чинності через три місяці з дня її опублікування.

Шановні підприємці!
Хто з Вас протягом трьох місяців спроможний вивести з експлуатації або провести відновлення всіх машин, механізмів, устатковання підвищеної безпеки на Вашому підприємстві, яким закінчився термін служби, та які наслідки і навантаження очікують Ваш бізнес?
Крім того, проект постанови пропонує нову корупційну схему для державних чиновників: через три місяця після опублікування постанови  суб’єкти господарювання вимушені будуть  вирішувати питання з Державною службою України з питань праці, щоб зберегти свій бізнес та ми дуже сумніваємось що це буде  безкоштовно.  
На підставі вищезазначеного ми вимагаємо:
Негайно припинити обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 687», як нормативно-правового акту, який представляє явну загрозу економічній та соціальній безпеці України.
Негайно скасувати дію постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 207 «Про внесення змін до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107, як таку, що створює небезпечні умови праці та загрожую життю і здоров’ю громадян України.
Порушити кримінальну справу по вищевказаним фактам проти службових осіб, які вносять антинародні, антидержавні проекти нормативно-правових актів на обговорення, сприяють їх прийняттю  та погоджують їх зміст.
Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Березень 2020 (3)
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (2)
Жовтень 2019 (3)
Вересень 2019 (4)
Серпень 2019 (2)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"