ПЕРЕВІРЕНО ЗНАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ ПОСАДОВИХ ОСІБ, СПЕЦІАЛІСТІВ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ПЕРЕВІРЕНО ЗНАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ ПОСАДОВИХ ОСІБ, СПЕЦІАЛІСТІВ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО

Автор: admin
8-07-2021, 13:42

Комісія Управління Держпраці у Хмельницькій області, до складу якої увійшли – головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Сергій Герук головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці В’ячеслав Багрійчук, та головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Геннадій Боднар, перевірила знання з питань охорони праці та електробезпеки, посадових осіб, працівників підприємств м. Кам’янець-Подільського.

Навчання з питань охорони праці відбулося на базі Регіонального навчально-методичного центру Державного підприємства «Подільський експертно-технічний центр Держпраці».

Курс навчання стосувався охорони праці під час експлуатації систем газопостачання, обладнання, що працює під тиском, роботи з інструментом та пристроями, виконання робіт на висоті, безпечної експлуатації навантажувачів, вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, охорони праці на автомобільному транспорті, вимог безпеки в будівництві тощо.

Розглянуто загальні питання з охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії, вимоги щодо безпечного виконання робіт у потенційно вибухонебезпечних середовищах.

Окремим категоріям слухачів прочитано лекції з Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів та з Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Серпень 2021 (1)
Липень 2021 (3)
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Липень 2020 (2)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"