НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОРУШЕНО 7 КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОРУШЕНО 7 КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

Автор: admin
11-01-2012, 09:49
На підставі матеріалів спеціальних розслідувань нещасних випадків на виробництві упродовж року органами прокуратури Хмельницької області порушено 7 кримінальних справи відносно винних посадових осіб суб’єктів господарювання за статтями 271, 272 Кримінального кодексу України.

За дорученням та спільно з органами прокуратури області теруправлінням Держгірпромнагляду у Хмельницькій області проведено 218 перевірок, розглянуто 19 постанов про порушення провадження про адміністративне правопорушення, згідно яких притягнуто до адміністративної відповідальності 44 посадових осіб піднаглядових підприємств.

За допущенні порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, що створюють загрозу життю і здоров’ю працівників теруправлінням направлено в органи прокуратури 50 подань.

Довідка:
Основні напрямки та порядок співпраці теруправління і органів прокуратури детально регламентуються спільним Листом «Щодо основних вимог по взаємодії органів прокуратури та територіального управління...» підписаним ще в 2004 році. З метою забезпечення чіткої та ефективної взаємодії органів прокуратури та управління щодо виявлення порушень законності, відповідно до п.1 зазначеного Листа доручення теруправлінню на проведення перевірок суб’єктів господарювання районними прокуратурами надаються виключно через прокуратуру області.

Згідно визначеного порядку співпраці, всі матеріали спеціальних розслідувань смертельних та групових нещасних випадків з працівниками підприємств Хмельниччини управлінням передаються до прокуратури області з метою здійснення контролю за своєчасністю та обґрунтованістю прийнятих рішень прокуратурами на місцях.
Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Грудень 2020 (2)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Квітень 2020 (3)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"