ЗМІЦНЕНО СПІВПРАЦЮ З МІЖДЕРЖАВНОЮ РАДОЮ З ПРОМБЕЗПЕКИ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ЗМІЦНЕНО СПІВПРАЦЮ З МІЖДЕРЖАВНОЮ РАДОЮ З ПРОМБЕЗПЕКИ

Автор: admin
6-01-2012, 09:56
У 2011 ЗМІЦНЕНО СПІВПРАЦЮ З МІЖДЕРЖАВНОЮ РАДОЮ
З ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ


На засіданні Ради глав Урядів Співдружності Незалежних Держав, яке відбулося 18 листопада 2011у Санкт-Петербурзі Україна підписала протокол про внесення змін та доповнень до Угоди про співробітництво у сфері забезпечення промислової безпеки на небезпечних виробничих об’єктах.

Угоду прийнято 28 вересня 2001 року і доповнено на виконання Угоди про співробітництво у галузі забезпечення промислової безпеки на небезпечних об’єктах між урядами держав – учасниць СНД.

Проект Протоколу підготовлений з метою приведення змісту Положення про Міждержавну раду з промислової безпеки у відповідність до Загальних положень про органи галузевого співробітництва СНД та закріплює статус Міждержавної ради, як органу галузевого співробітництва СНД.

Проект узгоджений на засіданні експертної групи представників держав – учасниць СНД в лютому 2011 року і схвалений Радою міністрів закордонних справ СНД у вересні.

У грудні минулого року Протокол набрав чинності у Російській Федерації. Держгірпромнягляд забезпечить підготовку та внесення пропозицій щодо набуття чинності Протоколу в Україні після визначення Мін’юстом внутрішньодержавної процедури.

У м. Сочі (Російська Федерація) у жовтні 2011 року відбулось ІХ засідання Міждержавної ради з промислової безпеки, під час якої ухвалено рішення про проведення чергового засідання Ради в Україні 10–15 жовтня 2012 року в м. Ялта. Це сприятиме подальшому зростанню міжнародного іміджу держави, забезпеченню національних інтересів у сфері промислової безпеки, удосконаленню міжнародного співробітництва у галузі промислової безпеки.
Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Грудень 2020 (2)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Квітень 2020 (3)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"