Історія створення
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

Історія створення

Державне підприємство «Подільський експертно-технічний центр Держпраці» засноване в лютому 1996 року, як самостійне госпрозрахункове підприємство з метою забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду за охороною праці та промисловою безпекою.

До складу ДП «Подільський ЕТЦ» ввійшли дві філії у м. Тернополі та м. Вінниці, які пізніше стали самостійними експертно-технічними центрами.

За недовгий проміжок часу підприємство уже розташовувалось у двох власних будівлях у місті Хмельницькому, де знаходяться адміністративні приміщення, лабораторні корпуси, майстерні, навчальні класи. Один із відділів експертно-технічного центру розташований у м. Кам’янець-Подільському.

Сьогодні ДП «Подільський ЕТЦ» - це підприємство з сучасною матеріально-технічною базою, основна і головна цінність якого - колектив висококваліфікованих професіоналів - технічних експертів і фахівців, що пройшли відповідну підготовку, атестацію і сертифікацію.

До його складу входять відділи: діагностики, сертифікації та аудиту з охорони праці, відділ підіймальних споруд, обстеження підприємств та експертизи, регіональний навчально-методичний центр, а також відділ експертизи та проектування; п’ять акредитованих лабораторій: електровимірювальна, лабораторія діагностики обладнання, лабораторія неруйнівного контролю будівельних матеріалів, вимірювальна лабораторія вимірів факторів виробничого середовища та хімічна лабораторія. Надалі широкого розвитку на підприємстві отримає сертифікація продукції, аудит промислової безпеки та охорони праці.

Відділи і лабораторії підприємства оснащені сучасним устаткуванням і вимірювальними приладами. Для проведення експертних обстежень використовуються сучасні засоби та методи контролю: неруйнівного - ультразвукові, магнітні, капілярні та руйнівного - металографічного аналізу, випробовування на міцність, твердість, що дає можливість з високою ймовірністю визначити стан обладнання, оптимальні режими експлуатації та навантаження.

На підприємстві розроблена і сертифікована система якості робіт відповідно до ISO 9001, впроваджуються новітні технології неруйнівного контролю.

Пріоритетними напрямками роботи центру є: обстеження підприємств при виконані робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; експертиза технічної документації щодо відповідності нормативно-правовим актам з питань охорони праці; експертне обстеження (технічне діагностування) обладнання підвищеної небезпеки (котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пару та гарячої води, підйомних споруд); аудит системи управління охороною праці на виробництві; дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища для атестації робочих місць за умовами праці та паспортизація вентиляційних систем; експертиза технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування придбаних за кордоном на відповідність їх нормативно – правовим актам з охорони праці, що чинні на території України; технічний огляд за будівництвом інженерних систем та магістральних трубопроводів; експертиза (перевірка) технологічної, конструкторської, технічної документації впровадження нових технологій, виготовлення засобів виробництва, засобів колективного захисту на відповідність нормативно-правовим актам з питань охорони праці; державний технічний огляд великовантажних автомобілів і інших технологічних транспортних засобів; складання паспортів на устаткування підвищеної небезпеки; проведення електровимірювальних і випробувальних робіт до і вище 1000 В.

Одним з важливих напрямків діяльності є навчання і перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів підприємств, осіб, відповідальних за безпечне виконання робіт на об'єктах підвищеної небезпеки. Навчання з електробезпеки (на II-V групу допуску). Спеціальна підготовка водіїв з перевезення небезпечних вантажів. Атестація зварників. Спеціальне навчання з питань охорони праці під час виконань робіт підвищеної небезпеки (згідно заявок підприємств). В ЕТЦ проводиться також психофізіологічне тестування працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки та роботи, де є потреба в професійному доборі.

Цього 2013 року ДП «Подільський ЕТЦ» отримав право на проведення енергетичних аудитів промислових підприємств, підприємств житлово-комунального господарства, а також бюджетних установ, організацій. Підтвердженням чого є свідоцтво видане Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України. Фахівцями відповідного рівня кваліфікації ДП «Подільський ЕТЦ» буде проводитися енергетичний аудит за всіма напрямками діяльності підприємства, таких як теплопостачання, вентиляція й кондиціювання, водопостачання й водопідготовка, водовідведення й очищення стоків, електропостачання, контрольно-вимірювальні прилади і апаратура, газопостачання, димовідведення, будівництво та технології, технічна діагностика будівельних конструкцій будинків, екологія. За допомогою сучасного обладнання експерти виявлятимуть джерело нераціональних енерговитрат та невиправданих втрат. Підприємствам буде запропонована програма економії енергоресурсів і раціонального енергокористування, черговість реалізації пропонованих заходів з техніко-економічним аналізом обсягів витрат і строків окупності.

Саме завдяки старанній, наполегливій та злагодженій роботі працівників, підприємство неодноразово ставало переможцем та лауреатом різних конкурсів. Зокрема, у 2006 році підприємство визнано одним з кращих за збереження існуючих і створення нових робочих місць та нагороджено Дипломом і Почесним знаком «Лідер-2006», а 2010 року ДП «Подільський ЕТЦ» отримало визнання, як підприємство року, здобувши першість серед підприємств згідно з КВЕДом «Технічні випробування та дослідження».

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"