Звернення громадян » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

Звернення громадян

Вимоги до звернень громадян, що
адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам


Законом України «Про звернення громадян» регулюється питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об’єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливість відстоювати свої права і законні інтереси та відновлювати їх у разі порушення.

Відповідно до статті 5 зазначеного Закону звернення громадян адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян, підприємствам або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні мають бути зазначені прізвище, ім’я, по – батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви, скарги, прохання чи вимоги.

У разі, якщо громадянин належить до вразливої, соціально незахищеної або пільгової категорії ( інвалід, учасник війни чи бойових дій, одинокі матері, члени багатодітних сімей, пенсіонер, ветеран праці, постраждалий внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС тощо), бажано вказати про це у зверненні.

Звернення може бути усним ( викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Звернення може бути подано як окремою особою ( індивідуальне) так і групою осіб (колективне). (Зразки звернень наводяться нижче).

Письмове звернення обов’язково має бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові.

- Заява особистого звернення громадян
zvernennja-osobiste.doc [23 Kb] (завантажень: 40)

- Заява колективного звернення громадян

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"