Лабораторії ЕТЦ
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

Лабораторії ЕТЦ

До складу центру входить 5 акредитованих лабораторій: електровимірювальна, пересувна вимірювальна, лабораторія діагностики обладнання, лабораторія неруйнівного контролю будівельних матеріалів та хімічна лабораторія.

На підприємстві застосовуються всі методи неруйнівного контролю, в тому числі, такі високоефективні методи, як: структуроскопії, магнітної пам'яті метала, акустичної емісії, вібродіагностіки, теплометрії.

Електровимірювальна лабораторія виконує роботи з опосвідчення та експертизи електроустановок до та понад 1000 вольт, проводить випробування напругою промислової частоти.

Пересувна вимірювальна лабораторія виконує роботи по паспортизації робочих місць, вимірам шкідливих факторів виробничого середовища, а саме: шум, вібрація, швидкість руху повітря, тиску, вологості повітря, температури, освітленості та інші.

Лабораторія діагностики обладнання виконує роботи з неруйнівного та руйнівного контролю матеріалів конструкцій. Атестовані дефектоскопісти лабораторії виконують: ультразвукову дефектоскопію, магнітопорошкову, капілярну, візуально-оптичний котроль, радіографічний контроль, механічні випробування.

Лабораторія співпрацює з лабораторією кафедри прикладної механіки Хмельницького національного університету в питаннях проведення вібродіагностики роторного обладнання та акуустичної емісії.

У лабораторії діагностики обладнання при проведенні технічного діагностування систем газопостачання використовуються сучасні прилади неруйнівного контролю, в тому числі прилад для пошуку пошкоджень ізоляції ІПІТ-3.

Для механічного випробування матеріалів в механічній майстерні лабораторії діагностики обладнання використовується розривна машина зусиллям 50т і комп'ютеризований комплекс на базі розривної машини зусиллям 10т.

Лабораторія неруйнівного контролю будівельних матеріалів проводить дослідження будівельних матеріалів з метою визначення технічного стану будівель та споруд.

Хімічна лабораторія проводить визначення хімічного аналізу металу при проведенні технічного діагностування устатковання підвищеної небезпеки. У хімічній лабораторії застосовуються сучасні прилади для проведення хімічного аналізу металів, у тому числі сучасні - аналізатор вуглецю і спектрометр.

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"