НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Автор: admin
26-04-2018, 10:35

25 квітня відбулося нагородження переможцівобласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». У заходівзяв участь заступник директора ДП «Подільський ЕТЦ» Олег Нестерук.

 

Нагадаємо, що впродовж січня-лютого наХмельниччині тривав обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очимадітей». На журі було покладено нелегке завдання – серед 1122 дитячого малюнкуобрати найкращі роботи у трьох вікових категоріях від 6 до 18 років. Якрезультат обрано 18 найкращий малюнків.

 

Хочеться відмітити, що усі дитячі малюнкиіндивідуальні, вражають, як своєю майстерністю виконання, так і глибиноюзмісту. Вражає й творча уява дітей, які відображають своє бачення тематикиконкурсу за допомогою різних технік і прийомів. Також дуже радує, що діти усвоїх роботах показують чудові знання правил безпеки.

 

Управління Держпраці у Хмельницькій областіта соціальні партнери дякують усім учням, вихованцям навчальних закладів,будинків творчості Хмельниччини, які активно долучилися до участі в акції«Охорона праці очима дітей» і це вкрай важливо, оскільки головна мета конкурсуполягає не у визначенні кращих малюнків, а у формуванні культуру безпеки працімайбутнього працівника.

 

Від організаторів конкурсу на обласномурівні, а саме – від Управління Держпраці у Хмельницькій області переможціКонкурсу отримали почесні відзнаки.

 

Організатори Конкурсу дякують роботодавцям,які проявили ініціативу та долучилися до нагородження переможців конкурсу«Охорона праці очима дітей», а саме, ТОВ «Будівельний Альянс Груп», ДП«Подільський ЕТЦ», ТОВ «Український кристал» та Навчально-методичний центр«Охорона праці», які подарували дітям фірмові подарунки, солодощі, іграшки,канцтовари, набори для творчості.

Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Березень 2019 (9)
Лютий 2019 (5)
Січень 2019 (7)
Грудень 2018 (8)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (8)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"