НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕРЖПРАЦІ В ХАРКОВІ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ РОБОТУ В ЧАСТИНІ ДОТРИМАННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕРЖПРАЦІ В ХАРКОВІ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ РОБОТУ В ЧАСТИНІ ДОТРИМАННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Автор: admin
22-10-2018, 15:26

19 жовтня у Харкові підголовуванням Голови Держпраці Романа Чернеги відбулося засідання КолегіїДержавної служби України з питань праці.

В роботі Колегії взяли участь: МихайлоЧерняк, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації; СергійТесленко, Голова Об’єднання профспілок Харківської області; ОлександрКолесніков, Голова Об’єднання організації роботодавців Харківської області«Граніт»; Віктор Ачкасов, начальник управління Пенсійного фонду України уХарківської області; Юрій Корсунов, Голова Громадської ради при ГУ Держпраці уХарківській області; фахівці територіальних управлінь Держпраці таекспертно-технічних центрів.

Під час роботи Колегії було розглянуторезультати роботи територіальних органів Держпраці в частині легалізації праці,здійснення державного контролю щодо своєчасної та у повному обсязі виплатизаробітної плати, у сфері здійснення державного контролю за додержаннямзаконодавства про працю неповнолітніх та стан роботи органів місцевогосамоврядування в частині ефективного здійснення контролю за додержаннямзаконодавства про працю.

Голова Держпраці  акцентував увагуна  виконанні Розпорядження Уряду «Про заходи, спрямовані на детінізаціювідносин у сфері зайнятості населення»: «Держпраці сьогодні перебуває взоні особливої уваги. Уряд наділив службу широкими повноваженнями щодо наглядуі контролю за додержанням законодавства про працю, надав ефективний механізмвиявлення незадекларованої праці, щоб захистити трудові права і забезпечитисоціальні гарантії працюючої людини, а тому вимагає від нас відповідної максимальноївіддачі».

Володимир Рожанський, начальникГоловного управління Держпраці у Харківській області  у своїй доповідізазначив, що з 5 вересня Головним управлінням, мобілізовано роботу всіхзацікавлених служб.  Розпочато інспекційні відвідування суб’єктівпідприємницької  діяльності, які орендують торгові майданчики на територіїТЦ «Барабашово», осіб – підприємців-цеховиків з пошиття одягу та взуття, вторгово-розважальних центрах та будівельних майданчиках.

За інформацією Державноїфіскальної служби України за 16 днів жовтня цього року роботодавцями поданоповідомлень про прийняття на роботу 352,3 тисяч найманих осіб.

Пенсійний фонд України інформує,що кількість застрахованих осіб у серпні в порівнянні до початку року зросла на168 тисяч 188 осіб.

На колегію було також запрошено тазаслухано представників підприємств-боржників з виплати заробітної плати містаХарків та Харківської області, які доповіли про стан  погашеннязаборгованості.

У рамках Колегії, учасники заходувідвідали підприємство АТ «Турбоатом», яке є флагманом машинобудівельної галузіХарківщини та ознайомилися зі станом охорони праці та гігієни праці та виробничим процесом виготовлення турбін для потреб енергетичногокомплексу України.

Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"