ПОСАДОВІ ОСОБИ, СПЕЦІАЛІСТИ ПІДПРИЄМСТВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ УСПІШНО СКЛАЛИ ІСПИТ З ОХОРОНИ ПРАЦІ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ПОСАДОВІ ОСОБИ, СПЕЦІАЛІСТИ ПІДПРИЄМСТВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ УСПІШНО СКЛАЛИ ІСПИТ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Автор: admin
19-06-2020, 14:51

На базі Регіонального навчально-методичного центру державного підприємства «Подільський експертно-технічний центр Держпраці» відбулося дистанційне навчання з питань охорони праці. 


Комісія з перевірки знань з питань охорони праці, до складу якої увійшли представники Управління Держпраці у Хмельницькій області перевірила дистанційно знання з охорони праці посадових осіб, спеціалістів підприємств та організацій Хмельниччини.


50 годинний курс навчання стосувався охорони праці під час експлуатації систем газопостачання, обладнання, що працює під тиском, роботи з інструментом та пристроями, виконання робіт на висоті, безпечної експлуатації навантажувачів, вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, охорони праці на автомобільному транспорті.


Розглянуто загальні питання з охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії, вимоги щодо безпечного виконання робіт у потенційно вибухонебезпечних середовищах.


Окремим категоріям слухачів дистанційно прочитано лекції з питань дотримання вимог безпеки під час переробки молока, при зберіганні, перевезенні та застосуванні сильнодіючих отруйних речовин, при нанесенні металопокриттів, під час будівництва та ремонту об’єктів житлово-комунального господарства, виробництва хліба, хлібобулочних та макаронних виробів, охорони праці в деревообробній промисловості тощо.


Інформаційно:

На період карантину навчання з питань охорони праці на базі Регіонального навчально-методичного центру ДП «Подільський ЕТЦ» та перевірка знань відбувається дистанційно.

Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"