ПРАЦІВНИКИ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УСПІШНО СКЛАЛИ ІСПИТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБІТ НА ВИСОТІ » ДП "Подільський ЕТЦ"
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

ПРАЦІВНИКИ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УСПІШНО СКЛАЛИ ІСПИТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБІТ НА ВИСОТІ

Автор: admin
7-07-2020, 14:12

Комісія з перевірки знань з питань охорони праці, до складу якої увійшли –  начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Валерій ЗАКОТЯНСЬКИЙ, начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Валентин ГУМЕННИЙ та головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Денис КОСТЮЧЕНКО Управління Держпраці у Хмельницькій області, перевірила дистанційно знання працівників ТОВ «Будівельна компанія «Нова будова», ТОВ «БК «Нова будова-2012», ТОВ «Нова Будова СІТІ» (м. Кам’янець-Подільський), які виконують роботи на висоті.


Дистанційне спеціальне навчання з питань охорони праці відбулося на базі Регіонального навчально-методичного центру державного підприємства «Подільський експертно-технічний центр Держпраці».


24 годинний курс навчання стосувався насамперед вимог охорони праці під час виконання робіт на висоті, створення безпечних умов праці на робочому місці, впровадження низки заходів щодо безпечного виконання робіт на висоті.


Під час перевірки знань найбільше питань було до вимог до працівників, які допускаються до виконання робіт на висоті, основних небезпечних виробничих факторів, нарядів-допусків для виконання робіт підвищеної небезпеки, цільових інструктажів. Також, засобів колективного та індивідуального захисту, інструментів, пристроїв, засобів підмощування, що використовуються під час виконання робіт на висоті. Вимог безпеки під час виконання робіт на висоті з використанням вантажопідіймальних кранів, лебідок, автомобільних драбин, колисок, підйомників, пересувних механізованих помостів тощо.


Окремо, розглянуто загальні питання з охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії, вимоги щодо безпечного виконання робіт у потенційно вибухонебезпечних середовищах.


Інформаційно:

На період карантину навчання з питань охорони праці на базі Регіонального навчально-методичного центру ДП «Подільський ЕТЦ» та перевірка знань відбувається дистанційно.

Коментар: 1

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"