Завдання
Форма входа
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?

Завдання

"Державне підприємство "Подільський експертно-технічний центр Держпраці" - це сучасна матеріально-технічна база та колектив висококваліфікованих професіоналів - технічних експертів. Ми раді надати всебічну допомогу по створенню безпечних умов праці на виробництві"

Державне підприємство "Подільський експертно-технічний центр Держпраці" надає науково-технічну підтримку державному нагляду.

Робота центру отримала міжнародне визнання. Центру видано сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001:2009 "Системи менеджменту якості".Висока якість експертних робіт і послуг гарантована.

Центр має договір про страхування цивільної відповідальності підприємства за заподіяну шкоду третім особам.

ЕТЦ готовий до співпраці з усіма підприємствами, організаціями та фізичними особами, яких цікавить перелік виконуваних центром експертних робіт і послуг, що надаються.

Експертні висновки ДП «Подільський ЕТЦ» є основою для видачі органами Держпраці дозволів на експлуатацію вітчизняного та імпортного обладнання, спроможності підприємств виконувати робіти підвищеної небезпеки, продовження термінів експлуатації обладнання, професійного навчання, вводу в експлуатацію нових потужностей та об'єктів.

Оголошення
Конкурс
Охорона праці очима дітей

Опитування

Голосувати Результати

  Відобразити всі опитування

Корисні посиланняСтатистика
Лічильники

Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого регионаRambler's Top100
Архів
Квітень 2021 (2)
Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (1)
Вересень 2020 (1)
Липень 2020 (3)
Червень 2020 (1)
Тематичні видання

Журнал "Охорона працi"


Журнал "Технополiс"


Журнал "Промислова безпека"


Журнал "Охорона праці і пожежна безпека"